Mēnesis: 2018. gada maijs

Džeza Meistarklase Alūksnē!

Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņiem un pedagogiem 18. maijā bija lieliska iespēja piedalīties Mērnas Kleitones (Myrna Clayton) džeza kvinteta (Atlanta, ASV) Meistarklasēs, kas notika pateicoties ASV vēstniecības Latvijā atbalstam. Jaunie mūziķi varēja vērot profesionālu sniegumu, saņemt vērtīgus padomus un iesaistīties brīvajā improvizācijā. Esam gandarīti par kopā pavadīto pēcpusdienu, gūtajām emocijām un muzikālo pieredzi.


18. Vidzemes jauniešu kamerorķestru festivāls

Alūksnes Mūzikas skolas Vijoļspēles klases audzēkņi Rihards un Klaudija piedalījās 18. Vidzemes jauniešu kamerorķestru festivālā Salacgrīvā. Pateicamies audzēkņiem, viņu vecākiem un skolotājai Inesei Petrikalnei par ieguldīto darbu!


Sveicam pūšaminstrumentālistus!

Alūksnes Mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles klases audzēkņi piedalījās IV Ziemeļvidzemes pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkursā Salacgrīvā. Pateicamies audzēkņiem, viņu vecākiem, skolotājiem Zigmāram Krūmiņam, Sarmītei Kubuliņai, Uldim Mūrniekam, koncertmeistarēm Ritai Bogdanovai, Aivai Grosai, Ilvai Liepiņai par ieguldīto darbu!


Izskanējis koncerts “Kad pavasaris par mūziku top”!

Aprīļa izskaņā Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē notika mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu koncerts “Kad pavasaris par mūziku top”. Klausītājiem tika piedāvāti dažādi kolektīvās muzicēšanas veidi – sākot ar duetiem līdz orķestrim. Programmā skanēja daudzveidīgu žanru un stilu mūzika, kas tuva pavasara tematikai.