Kategorija: Pasākumi

Mācību ekskursijā Alūksnes Mūzikas skolā – Alūksnes PII “Pienenīte” “Pūcīšu” grupas bērni

Trešdien, 22. maijā, Alūksnes Mūzikas skolā mācību ekskursijā ciemojās Alūksnes PII “Pienenīte” “Pūcīšu” grupa. Ekskursijas laikā bērni apmeklēja mācību klases, kurās viņi iepazina dažādus mūzikas instrumentus. Noslēgumā bija iespēja piedalīties interaktīvās muzikālās aktivitātēs.

Paldies PII “Pienenīte” “Pūcīšu” grupas skolotājām un bērniem par sadarbību! Ļoti priecājamies par katru, kurš vēlas iepazīt mūzikas pasauli.

Piedzīvojumiem bagātu un saulainu vasaru!

Foto: Alūksnes PII “Pienenīte” “Pūcīšu” grupa apmeklē Alūksnes Mūzikas skolas mācību telpas (foto no skolas un PII “Pienenīte” arhīva)


Alūksnes Mūzikas skolas 76. izlaidums


Alūksnes Mūzikas skolas “Pavasara koncerts”

Pavasaris ir visbrīnumainākais gadalaiks. Pilns ar dzīvību, plaukšanu, pārmaiņām un prieku par pirmajām zaļajām koku lapām, krāšņo ziedēšanu un rosību dabā mums visapkārt.

Piektdien, 17. maijā Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē izskanēja Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu “Pavasara koncerts”.

Paldies audzēkņiem, skolotājiem, koncertmeistariem par darbu un lielisko sniegumu, vecākiem par atbalstu un klausītājiem, kuri apmeklē mūsu skolas pasākumus.

Mūs gaida vasara! Izjutīsim dabas spēku un saglabāsim to sevī, lai pietiek visam gadam. Uz tikšanos nākamajos koncertos!

Foto: Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi muzicē “Pavasara koncertā” (foto no skolas arhīva)


Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu Ģimenes dienai veltīts koncerts Mārkalnes Tautas namā

10. maijā Mārkalnes Tautas namā izskanēja Ģimeņu dienai veltīts koncerts. Klausītājus priecēja Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi – trompešu duets, klavierspēles audzēkņu priekšnesumi, koklētāju ansamblis, klavieru un kokles duets un vijolnieku ansambļi.

Paldies Mārkalnes Tautas nama vadītājai Egijai Silārei par uzticēšanos, sirsnīgo uzņemšanu un sarūpētajiem pārsteigumiem.

Pateicamies audzēkņiem par sniegumu, skolotājiem un koncertmeistarei par ieguldīto darbu, klausītājiem par klātbūtni un visiem, kuri palīdzēja koncerta tapšanā

Lai izdodas uzkrāt enerģiju un pozitīvas emocijas!

Foto: Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi muzicē Mārkalnes Tautas namā (foto no skolas arhīva)


Pašvaldības apbalvojumu pasniegšanas ceremonija

4. maijā Alūksnes Kultūras centrā svinīgā ceremonijā tika pasniegti pašvaldības apbalvojumi “Pagodinājums kultūrā”, “Pagodinājums sportā”, “Pagodinājums izglītībā”, “Pagodinājums uzņēmējdarbībā” un “Gada balva “Zelta bite””.

Apbalvojumu pasniegšanas ceremonijas atklāšanā izcili muzicēja Alūksnes Mūzikas skolas audzēknis Andris Rozenbergs, atskaņojot uz koncertflīģeļa komponista F. Lista skaņdarbu “Noktirne”.

Apsveicam ar apbalvojumu “Pagodinājums kultūrā” Alūksnes  pūtēju orķestri, diriģentu Sandoru Saulvedi Līviņu, defilē vadītāju Ilzi Līviņu – nominācijā “Par nozīmīgu devumu Alūksnes novada kultūras dzīvē un augstiem sasniegumiem pūtēju orķestru nozarē kolektīva 70. jubilejas gadā”! Orķestra sastāvā muzicē Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi, skolotāji un absolventi. Novērtējam, ka šajā dienā viņi paspēja piedalīties Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru defile finālkonkursā un jau vakarā priecēt ar konkursa programmu alūksniešus, pašvaldības apbalvojumu pasniegšanas ceremonijas ieguvējus un visus klātesošos.

  1. foto: Muzicē Alūksnes Mūzikas skolas audzēknis (foto no skolas arhīva)
  2. un 3. foto: Muzicē Alūksnes pūtēju orķestris (foto no Alūksnes novada Facebook mājas lapas)

Alūksnes Mūzikas skolas “Pavasara koncerts”


Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerts

Trešdien, 24. martā, Alūksnes Mūzikas skolā, Alūksnes Ceļu pārvaldes zālē ar koncertu viesojās Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi: Gustavs Kalējs (klavieres), Selīna Dorše (klavieres), Linda Biļinska (klavieres), Debora Dadzīte (čells), Rēzija Vītola (vijole) un A. Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas izglītības programmas “Taustiņinstrumentu spēle” vadītāja, Klavierspēles skolotāja Ilze Mazkalne.

Bija iespēja klausīties J . S. Baha, L. van Bēthovena, F. Šopēna, S. Rahmaņinova, A. Piacollas un citu autoru darbus. Koncerta noslēgumā klausītājus pārsteidza visu pianistu kopīgi sagatavotais temperamentīgais skaņdarbs klavierēm astoņrocīgi.

Paldies māksliniekiem par brīnišķīgajiem priekšnesumiem! Mūsu skolas audzēkņi un skolotāji guva iedvesmu, kas palīdzēs vieglāk gatavoties mācību gada noslēgumam.

Paldies Alūksnes Mūzikas skolas darbiniekiem par zāles noformējumu un uzturēto kārtību.

Pateicamies Alūksnes novada pašvaldībai, īpaši Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciālistei Evitai Aplokai par atbalstu.

Paldies klausītājiem, koncerta apmeklētājiem! Uz tikšanos nākamajos koncertos!


Lāsmas Cunskas audzēknes dalība A. Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas Klavierspēles metodiskajā dienā

17. aprīlī Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā norisinājās Vidzemes reģiona Mūzikas skolu Klavierspēles pedagogu Metodiskā diena. Koncertā piedalījās Alūksnes Mūzikas skolas astotās Klavierspēles klases audzēkne Santa Bērziņa, pedagogs Lāsma Cunska.

Paldies audzēknei un skolotājai par skolas pārstāvēšanu!

Foto: Astotās Klavierspēles klases audzēkne un skolotāja (foto no L. Cunskas personīgā arhīva)


Alūksnes Mūzikas skolas sagatavošanas un pirmo klašu audzēkņu koncerts “Pirmie soļi”

Ceturtdien, 18. aprīlī Alūksnes Ceļu pārvaldes zālē muzicēja Alūksnes Mūzikas skolas sagatavošanas un pirmo klašu audzēkņi. Šis bija viens no brīžiem, kad sākas jaunā mākslinieka ceļš uz skatuves. Audzēkņu “pirmie soļi” pārvērtās par mūziku, kas pieskandināja zāli.

Paldies audzēkņiem par skanīgajiem priekšnesumiem, pedagogiem par ieguldīto darbu ,klausītājiem par uzmanību!

Audzēkņiem novēlam turpmāko muzikālo izaugsmi, skolotājiem – iedvesmu un enerģiju!

Foto galerija: Muzicē Alūksnes Mūzikas skolas sagatavošanas un pirmo klašu audzēkņi (foto no Mūzikas skolas arhīva)


Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerts