Kategorijas: Pasākumi

Rīgas Saksofonu kvartets Alūksnē!

Rīgas Saksofonu kvartets turpina aizsākto meistarklašu un koncertu ciklu “Nāc, muzicēsim kopā!”, dodoties uz mūzikas skolām Latvijas reģionos un saņemot milzīgu interesi par pasākumu. Šoreiz mūziķi apmeklēs Alūksnes Mūzikas skolu, lai vadītu meistarklases jaunajiem saksofonistiem, dalītos pieredzē ar pedagogiem. Meistarklašu turpinājumā sekos koncerts, kurā skanēs dažādu laikmetu un stilu mūzika, kas jauniešus iepazīstinās ar plašākām saksofona spēles iespējām un repertuāru. Koncerta noslēgumā kvarteta mūziķi un jaunie saksofonisti vienosies koporķestrī, radot kopīgu muzicēšanas prieku. Koncertu “Nāc, muzicēsim kopā!” Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē aicināti apmeklēt visi interesenti!

https://www.rigasaxophonequartet.com/

 

 


Aicinām uz koncertu!

Nākamajā nedēļā, Ceturtdien – 28. martā, plkst. 17:30 Alūksnes Ceļu pārvaldes Zālē notiks muzikālā pēcpusdiena Fantastikas tēli mūzikā. Kā vēsta nosaukums, Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu izpildījumā varēsiet dzirdēt dziesmas un skaņdarbus ar teiksmainu un noslēpumiem apvītu tematiku. Laipni aicināti visi interesenti!


Sveicam Sitaminstrumentu spēles un klavierspēles audzēkņus!

 

 

 

 

Alūksnes Mūzikas skolas Sitaminstrumentu spēles klases ansambļi piedalījās Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā No baroka līdz rokam VidzemēVecāko klašu ansamblis 21. februārī devās uz Valmieru, savukārt jaunāko klašu ansamblis konkursā piedalījās 23. februārī Cesvainē. Abi mūzikas skolas kolektīvi ieguva I pakāpes diplomus ar augstākajiem punktu novērtējumiem savā kategorijā un tika izvirzīti dalībai fināla konkursā Rīgā. Sveicam audzēkņus ar lielisko sniegumu! Pateicamies pedagogiem Mārcim Kalniņam un Initai Čerbikovai par ieguldīto darbu un vecākiem par atbalstu!


Laipni aicināti Rīgā uz konkursu – koncertciklu “Talants Latvijai”

Rīgas Latviešu biedrība sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu 2019. gada 3. martā plkst. 14.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē aicina uz konkursa – koncertcikla Talants Latvijai 28. sezonas koncertu, kurā muzicēs arī Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi.

Konkurss – koncertcikls Talants Latvijai notiek kopš 1991. gada. Tā dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs bija Arnolds Skride (līdz 2010. gadam), kura iesākto darbu turpināja Mārtiņš Jauģietis (līdz 2017. gadam). Kopš 2018./2019. gada sezonas konkursa – koncertcikla Talants Latvijai producents un mākslinieciskais vadītājs ir Normunds Dreģis.

Konkursa mērķis ir sekmēt Latvijas reģionālo mūzikas skolu audzēkņu profesionālo iemaņu attīstību, kā arī dot iespēju jaunajiem un topošajiem mūziķiem apliecināt savu talantu. Vairāku gadu garumā šis konkurss ir bijis kā radoša atspēriena punkts Latvijas mūzikas skolu audzēkņiem, veicinājis jauno talantu izaugsmi un mērķtiecīgu pilnveidošanos.

Visi laipni aicināti!


Zinību diena!


18. Vidzemes jauniešu kamerorķestru festivāls

Alūksnes Mūzikas skolas Vijoļspēles klases audzēkņi Rihards un Klaudija piedalījās 18. Vidzemes jauniešu kamerorķestru festivālā Salacgrīvā. Pateicamies audzēkņiem, viņu vecākiem un skolotājai Inesei Petrikalnei par ieguldīto darbu!


Sveicam sitaminstrumentālistus!

31. martā Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā notika III Sitaminstrumentu spēles ansambļu konkurss – festivāls Amber Percussion. Alūksnes Mūzikas skolas sitaminstrumentu ansamblis skolotāja Mārča Kalniņa vadībā ieguva 3. vietu. Pateicamies audzēkņiem, viņu vecākiem un skolotājam Mārcim par ieguldīto darbu!


Koncerts nedēļas nogalē!

Alūksnes Mūzikas skola aicina uz klavierspēles duetu un sitaminstrumentu ansambļu koncertu. Ieeja brīva!


Koncerts

Pirmdien, 2018. gada 22. janvārī plkst. 17:15 Alūksnes Ceļu pārvaldes zālē notika koncerts, kurā piedalījās Pūšaminstrumentu un Sitaminstrumentu spēles audzēkņi. Tas ir zīmīgs notikums Alūksnes Mūzikas skolai, jo XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā skolu pārstāvēs pūšaminstrumentu spēles audzēkņi – Artis Eisaks, Deivids Miķelsons un Deivids Struckis ar pedagogu Zigmāru Krūmiņu un koncertmeistari Aivu Grosu un sitaminstrumentu spēles audzēkņi – Pauls Stradiņš un Marks Emīls Rēdelis ar pedagogu Mārci Kalniņu un koncertmeistari Initu Čerbikovu.


Ziemassvētku koncerts Apē

Aicinām uz Alūksnes Mūzikas skolas Apes mācību punkta audzēkņu Ziemassvētku ieskaņas koncertu

Jaukākās Ziemsvētku skaņas.