Kategorija: Pasākumi

Ziemassvētku ieskaņas komcerts “Klau, zvaniņš”

“Klau, zvaniņš cik maigi un jauki tas skan”… dzirdot šos vārdus, nemanot galvā sāk skanēt melodija no pasaulslavenās V.A. Mocarta operas “Burvju flauta”. Tieši šīs operas vēstījums ir kļuvis par iedvesmas avotu Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņiem un pedagogiem, gaidot Ziemassvētkus.
Šogad mūsu Ziemassvētku ieskaņas koncertā, caur mūzikas skaņām, tiks izspēlētas un izdziedātas pasaulīgās vērtības, kā arī gaismas uzvara pār tumsu.
Uz tikšanos koncertā!


Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu koncerts sociālās aprūpes centrā “Alūksne”.

Patriotu nedēļā, 16. novembrī, Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi, kopā ar saviem pedagogiem, devās uz sociālās aprūpes centru “Alūksne”, lai sniegtu svētku sajūtu centra iemītniekiem.
Izskanēja latviešu komponistu dziesmas, kā arī klasiskās mūzikas skaņdarbi un latviešu tautas dziesma vijoles, flautas un klavieru izpildījumā.
Koncerta noslēgumā visus vienoja latviešu tautas dziesma “Pie Dieviņa gari galdi”.
Lai gaišuma piepildīti svētki!

Attēlā: Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi, pedagogi un sociālā darbiniece Ilona Džigure


Alūksnes Mūzikas skolas muzikālā pēcpusdiena OPERMŪZIKAS LAPPUSES

Aicinām piektdien, 24. novembrī, plkst. 17.30, Alūksnes Ceļu pārvaldes zālē, uz Alūksnes Mūzikas skolas muzikālo pēcpusdienu OPERMŪZIKAS LAPPUSES.

Šogad diviem nozīmīgiem komponistiem tiek svinētas jubilejas: itāļu komponistam Džuzepem Verdi – 210 un franču komponistam Žoržam Bizē – 185. Abi komponisti ir snieguši lielu ieguldījumu opermūzikas žanrā.

Muzikālajā pēcpusdienā būs iespēja dzirdēt fragmentus no Ž. Bizē slavenās operas Karmena, Dž. Verdi operas Traviata, kā arī ieklausīties V. A. Mocarta, K. M. Vēbera, un citu pasaulslavenu komponistu sacerētās opermūzikas melodijās.Virtuālā pūtēju orķestra kopdarbs

Latvijas pūtēju orķestru mūziķi, apvienojoties virtuālā orķestrī, radījuši skaņdarbu kopā ar komponistu Raimondu Paulu –  veltītu pašam Maestro viņa jubilejā. Latvijas Virtuālā pūtēju orķestra sastāvā piedalās arī Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi, pedagogi un absolventi. Šis ir jau virtuālā orķestra radītais otrais skaņdarbs (pērn novembrī tapis ieraksts Imanta Kalniņa skaņdarbam “Pūt, vējiņi”).

https://www.facebook.com/108961000827989/videos/224328326044160


Dalība Kārļa Štrāla XX Starptautiskajā konkursā “Jaunais flautists”

Jūrmalas Mūzikas vidusskolā no 24.-26. septembrim norisinājās Kārļa Štrāla XX Starptautiskais konkurss Jaunais flautists. Esam gandarīti, ka Alūksnes Mūzikas skolas audzēkne Tīna Sloģe varēja tajā piedalīties klātienē. Pateicamies audzēknei par uzcītību, gatavojoties konkursam. Paldies skolotājai Sarmītei Kubuliņai un koncertmeistarei Ilvai Liepiņai par ieguldīto darbu. Paldies arī vecākiem par atbalstu.


Koncertlekcija “Ludvigam van Bēthovenam – 250”

Pasākums tapis sadarbībā ar Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolu.

Visus mūzikas skolas audzēkņus aicinām apmeklēt pasākumu!

Vietu skaits ierobežots.

 


Alūksnes Mūzikas skolā svinīgais mācību gada sākums!


Alūksnes Mūzikas skolas Apes mācību punktā svinīgais mācību gada sākums!


Uzņemšana Alūksnes Mūzikas skolas Apes mācību punktā!

*Iesnieguma formu var saņemt mūzikas skolas lietvedībā vai lejupielādēt ŠEIT: Iesniegums_Uzņemšana_2020

*Konsultācijas un iestājpārbaudījumi notiks, ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus.