Mēnesis: 2019. gada aprīlis

Aicinām uz Pavasara koncertu!

Otrdien, 30. aprīlī plkst. 17:00 Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē notiks Pavasara koncerts! Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu izpildījumā varēsiet dzirdēt skaņdarbus dažādiem mūzikas instrumentiem solo un ansambļa spēlē ar krāsainu, plaukstošajam ziedonim atbilstošu tematiku. Aicinām visus interesentus! Ieeja brīva.


Aicinām uz Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolas kamerorķestra un solistu koncertu!

Piektdien, 26. aprīlī plkst. 18:00 Alūksnes Ceļu pārvaldes zālē notiks Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolas kamerorķestra (diriģents Mārtiņš Bergs) un solistu  koncerts “Muzicējam kopā ar orķestri”. Koncertā skanēs baroka, klasicisma un romantisma laika mūzika, kā arī krievu un latviešu komponistu skaņdarbi. Aicinām visus interesentus! Ieeja brīva.


Taustiņinstrumentu nodaļas ansambļu koncerts!

Ceturtdien, 18. aprīlī, plkst. 17:30 Alūksnes Ceļu pārvaldes zālē notiks koncerts, kurā muzicēs Klavierspēles un Akordeona spēles klases ansambļi. Muzicējot kolektīvā, audzēkņiem tiek pilnveidotas prasmes instrumenta spēlē, izkoptas spējas sadarboties un attīstīta kopīgā ansambļa izjūta. Programmā skanēs latviešu un ārzemju komponistu skaņdarbi. Laipni aicināti visi interesenti!


Sveicam Vijolnieku ansambli!

Piektdien, 29. martā Alūksnes Mūzikas skolas Vijolnieku ansamblis devās uz Bolderājas Mūzikas un mākslas skolu, lai piedalītos jauno vijolnieku un čellistu konkursā XX Gadsimta klasika. Audzēkņi ieguva 3. vietu! Apsveicam vijolnieku ansambļa dalībniekus – Elzu Pušpuri, Rihardu Bumbišu, Anniju Strupkāju, Katrīnu Annu Leisu, Katrīnu Berkuli, Klaudiju Kļavu – Būmani – ar gūtajiem panākumiem un pieredzi! Pateicamies skolotājai Inesei Petrikalnei un koncertmeistarei Ilzei Kangsepai par ieguldīto darbu un vecākiem par sniegto atbalstu!