Mēnesis: 2018. gada oktobris

Pieredzes apmaiņas brauciens

Piektdien, rudenīgā 19. oktobra dienā, Alūksnes Mūzikas skolas pedagogi un darbinieki devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Staiceles Mūzikas un mākslas skolu. Tika gūti pozitīvi iespaidi par to kā staicelieši, apvienojot spēkus, no pamestas ēkas izveidojuši drošu un patīkamu mācību iestādi, kur bērniem gūt zināšanas, prasmes un spējas radoši izpausties. Esam pateicīgi arī par iespēju tuvāk iepazīt Staiceles vēsturisko centru un lībiešu kultūru.


Rīts ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri

Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņiem un pedagogiem 18.oktobrī bija iespēja Rīgā, koncertzālē Lielā Ģilde apmeklēt koncertprogrammu Rīts ar LNSO. Vasks un Čaikovskis “Patētiskā”  un klātienē tikties ar mūziķiem. Koncerta ievadā varēja dzirdēt Pētera Vaska opusu Musica apassionata, tad skanēja Sergeja Prokofjeva Pirmais vijoļkoncerts, kur solo spēlēja vijolniece Magdalēna Geka, noslēgumā Pētera Čaikovska Sestā simfonija, diriģents Andris Poga. Šī bija ekskluzīva iespēja noklausīties koncertprogrammu, kas daļēji tiks atskaņota Parīzes filharmonijā orķestra koncertturnejas ietvaros.

 


Koncerts – Festivāls

Ceturtdien, 25.10.2018. plkst. 17:00 Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē notiks koncerts – festivāls Mūzika bez robežām. Ar priekšnesumiem uzstāsies studenti un skolēni, starptautisku konkursu laureāti no Krievijas, Baltkrievijas, Baškortostānas, Dagestānas un Alūksnes Mūzikas skolas. Pasākums notiks sadarbībā ar starptautisko mūzikas centru Jaunie talanti un tā vadītāju Tatjanu Koroļovu. Pirms koncerta tiks sniegtas meistarklases, kas Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņiem un pedagogiem dos iespēju gūt daudzveidīgu pieredzi, kas balstīta krievu pedagoģiskās skolas tradīcijās. Aicināti visi interesenti! Ieeja brīva.