2022.gada 28.augustā Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas Vidusskolas jau tradicionāli rīkotajā konkursā par iespēju piedalīties koncertā “Vidzemes Talanti- 2022” Vidzemes koncertzālē “Cēsis” un muzicēt kopā ar Vidzemes kamerorķestri augstākos panākumus guva un koncertā ar godu un lepnumu nesa Alūksnes Mūzikas skolas vārdu četri Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi: Aigars Bērziņš, Emīls Sināts, Pauls Stradiņš (sitaminstrumentu spēles klase, pedagogs Mārcis Kalniņš, koncertmeistare Inita Lemba) un Rihards Bumbišs (vijoles spēles klase, pedagogs Inese Petrikalne, koncertmeistare Ilze Kangsepa).

Uz nopietnu mūziķu iemīļotās skatuves, vienā koncertā ar labākajiem Cēsu, Dzērbenes, Limbažu, Rūjienas, Strenču, Valkas un Valmieras Mūzikas skolu audzēkņiem mūsējie Rihards, Aigars, Pauls un Emīls priecēja klausītājus ar saviem aizrautīgajiem skaņdarbu atskaņojumiem, ko iestudēja kopā ar Andra Veismaņa vadīto Vidzemes kamerorķestri. Spēlēt kopā ar orķestri, būt solistam lielā profesionālu mūziķu kopā, tas ir nopietns izaicinājums un vērtīga pieredze, ko teicamā līmenī paveica mūsu talantīgie audzēkņi. No visas sirds lepojamies!

Pie Vidzemes koncertzāles ” Cēsis” durvīm no kreisās – sitaminstrumentu pedagogs Mārcis Kalniņš, audzēkņi Pauls Stradiņš, Emīls SInāts, Aigars Bērziņš, Rihards Bumbišs un pedagogs Inese Petrikalne. Izauguši vasaras periodā!
Ar pedagogiem uz koncertzāles ” Cēsis” skatuves, pie sava instrumenta.

Šeit video fragments no koncerta. https://www.facebook.com/watch/?v=499678950857614

Jauku skatīšanos!