Mēnesis: 2019. gada februāris

Sveicam Sitaminstrumentu spēles un klavierspēles audzēkņus!

 

 

 

 

Alūksnes Mūzikas skolas Sitaminstrumentu spēles klases ansambļi piedalījās Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā No baroka līdz rokam VidzemēVecāko klašu ansamblis 21. februārī devās uz Valmieru, savukārt jaunāko klašu ansamblis konkursā piedalījās 23. februārī Cesvainē. Abi mūzikas skolas kolektīvi ieguva I pakāpes diplomus ar augstākajiem punktu novērtējumiem savā kategorijā un tika izvirzīti dalībai fināla konkursā Rīgā. Sveicam audzēkņus ar lielisko sniegumu! Pateicamies pedagogiem Mārcim Kalniņam un Initai Čerbikovai par ieguldīto darbu un vecākiem par atbalstu!


Laipni aicināti Rīgā uz konkursu – koncertciklu “Talants Latvijai”

Rīgas Latviešu biedrība sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu 2019. gada 3. martā plkst. 14.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē aicina uz konkursa – koncertcikla Talants Latvijai 28. sezonas koncertu, kurā muzicēs arī Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi.

Konkurss – koncertcikls Talants Latvijai notiek kopš 1991. gada. Tā dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs bija Arnolds Skride (līdz 2010. gadam), kura iesākto darbu turpināja Mārtiņš Jauģietis (līdz 2017. gadam). Kopš 2018./2019. gada sezonas konkursa – koncertcikla Talants Latvijai producents un mākslinieciskais vadītājs ir Normunds Dreģis.

Konkursa mērķis ir sekmēt Latvijas reģionālo mūzikas skolu audzēkņu profesionālo iemaņu attīstību, kā arī dot iespēju jaunajiem un topošajiem mūziķiem apliecināt savu talantu. Vairāku gadu garumā šis konkurss ir bijis kā radoša atspēriena punkts Latvijas mūzikas skolu audzēkņiem, veicinājis jauno talantu izaugsmi un mērķtiecīgu pilnveidošanos.

Visi laipni aicināti!


Sveicam Pūšaminstrumentu spēles audzēkņus ar panākumiem Valsts konkursa finālā!

 

 

 

 

Alūksnes Mūzikas skolas Pūšaminstrumentu spēles audzēkņi laikā no 11. līdz 14. februārim piedalījās Valsts konkursa Fināla kārtā Rīgā, Augusta Dombrovska Mūzikas skolā. Esam ļoti priecīgi un gandarīti par audzēkņu lielisko sniegumu un augstajiem rezultātiem:

Deivids Struckis (eifonijs) – I vieta
Tīna Sloģe (flauta) – II vieta
Annija Plīse (klarnete) – III vieta
Pateicamies skolēniem, pedagogiem, koncertmeistarēm par ieguldīto darbu un vecākiem par sniegto atbalstu.


Sveicam Sitaminstrumentu spēles audzēkņus ar panākumiem Valsts konkursa finālā!

 

 

 

 

Alūksnes Mūzikas skolas Sitaminstrumentu spēles audzēkņi laikā no 11. līdz 14. februārim piedalījās Valsts konkursa Fināla kārtā Rīgā, Augusta Dombrovska Mūzikas skolā. Esam ļoti priecīgi un gandarīti par audzēkņu lielisko sniegumu un augstajiem rezultātiem:

Ernests Ervīns Dovgāns – II vieta
Haralds Dauškans – III vieta
Pauls Stradiņš – III vieta
Pateicamies skolēniem, pedagogam un koncertmeistarei par ieguldīto darbu un vecākiem par sniegto atbalstu.