Kategorija: 2023. / 2024. mācību gads

Ziemassvētku ieskaņas komcerts “Klau, zvaniņš”

“Klau, zvaniņš cik maigi un jauki tas skan”… dzirdot šos vārdus, nemanot galvā sāk skanēt melodija no pasaulslavenās V.A. Mocarta operas “Burvju flauta”. Tieši šīs operas vēstījums ir kļuvis par iedvesmas avotu Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņiem un pedagogiem, gaidot Ziemassvētkus.
Šogad mūsu Ziemassvētku ieskaņas koncertā, caur mūzikas skaņām, tiks izspēlētas un izdziedātas pasaulīgās vērtības, kā arī gaismas uzvara pār tumsu.
Uz tikšanos koncertā!


Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu koncerts sociālās aprūpes centrā “Alūksne”.

Patriotu nedēļā, 16. novembrī, Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi, kopā ar saviem pedagogiem, devās uz sociālās aprūpes centru “Alūksne”, lai sniegtu svētku sajūtu centra iemītniekiem.
Izskanēja latviešu komponistu dziesmas, kā arī klasiskās mūzikas skaņdarbi un latviešu tautas dziesma vijoles, flautas un klavieru izpildījumā.
Koncerta noslēgumā visus vienoja latviešu tautas dziesma “Pie Dieviņa gari galdi”.
Lai gaišuma piepildīti svētki!

Attēlā: Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi, pedagogi un sociālā darbiniece Ilona Džigure


Alūksnes Mūzikas skolas muzikālā pēcpusdiena OPERMŪZIKAS LAPPUSES

Aicinām piektdien, 24. novembrī, plkst. 17.30, Alūksnes Ceļu pārvaldes zālē, uz Alūksnes Mūzikas skolas muzikālo pēcpusdienu OPERMŪZIKAS LAPPUSES.

Šogad diviem nozīmīgiem komponistiem tiek svinētas jubilejas: itāļu komponistam Džuzepem Verdi – 210 un franču komponistam Žoržam Bizē – 185. Abi komponisti ir snieguši lielu ieguldījumu opermūzikas žanrā.

Muzikālajā pēcpusdienā būs iespēja dzirdēt fragmentus no Ž. Bizē slavenās operas Karmena, Dž. Verdi operas Traviata, kā arī ieklausīties V. A. Mocarta, K. M. Vēbera, un citu pasaulslavenu komponistu sacerētās opermūzikas melodijās.